Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Jaeschke

świadczy pomoc prawną w zakresie: m.in.: prawa rodzinnego, obsługi prawnej przedsiębiorców, prawa spadkowego,
upadłości i restrukturyzacji, odszkodowań, prawa pracy, nieruchomości i prawa karnego.

Image
Pracujemy w godzinach

Pn - Pt, 8:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

692 766 664
(84)639 76 17
sms tylko na numer tel.:
539 383 811

Napisz do nas
sekretariat@jaeschkekancelaria.pl

Radca
Prawny

Obszar działalności

Doświadczenie, rozwaga i zaangażowanie w potrzeby i żądania naszych klientów czyni nas idealnymi przedstawicielami w wymienionych obszarach działalności.

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Jaeschke

 

...wykonuje usługi w zakresie świadczenia pomocy prawnej nieprzerwanie od 2011 roku. Misją Kancelarii jest fachowa i kompleksowa pomoc prawna nakierowana na szeroką realizację interesów i potrzeb naszych klientów. W świadczeniu usług bazujemy na wieloletnim doświadczeniu przy prowadzeniu spraw przed sądami oraz organami administracji, obsłudze prawnej przedsiębiorstw i innych podmiotów. Współpracujemy z radcami prawnymi, aplikantami i prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie oraz fachowo rozwiązać każdy problem prawny. O profesjonalizmie naszych usług świadczy m.in.: uzyskanie w 2020 roku tytułu „Orły Prawa” oraz statusu „Rzetelna Firma”.


Zadzwoń Teraz:  692 766 664

Nasz Zespół


 

Kompleksowe Usługi

Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Jaeschke w zakresie kompleksowego świadczenia pomocy prawnej współpracuje z doświadczonymi radcami prawnymi, adwokatami, aplikantami radcowskimi oraz prawnikami.
 

Profesjonalizm

Radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy są członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie, posiadają szerokie doświadczenie.

Image
Image
Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w lipcu 2018 roku. W 2016 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie jest jednocześnie zatrudniona na stanowisku pracownika naukowo-dydaktycznego. Absolwent studiów podyplomowych w zakresie mediacji i negocjacji prawniczych prowadzonych przez Katolicki Uniwersytet Lubelski w Lublinie oraz Polskie Centrum Mediacji w Warszawie oraz studiów Podyplomowych „Prawa i wolności człowieka” prowadzonych przez Instytut Nauk Prawnych PAN oraz Helsińską Fundację Praw Człowieka w Warszawie. Z Kancelarią radcy prawnego Konrad Jaeschke współpracuje od 2020 roku.
Wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w sierpniu 2011 roku, gdzie w latach 2007-2011 odbywał aplikację radcowską. W 2019 roku uzyskał tytuł Doctor of Bussiness Administration na Wydziale Nauk Społecznych i Administracji Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Na jego profesjonalizm składa się nie tylko szerokie wykształcenie prawnicze oraz bogate doświadczenie zawodowe, które zdobył prowadząc dotychczas kilka tysięcy spraw sądowych z różnych dziedzin prawa w ramach działalności swojej Kancelarii (tj. nieprzerwanie od 2012 roku). Dodatkowo jako radca prawny współpracował w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz placówek medycznych, zajmował się obsługą prawną przedsiębiorstw z województwa lubelskiego oraz pełną obsługą prawną kancelarii prawnych zajmujących się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych przed sądami. W 2020 roku radca prawny został uhonorowany tytułem „Orły Prawa 2020”, zaś jego Kancelaria została odznaczona znakiem „Rzetelna Firma”.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od stycznia 2019 roku odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in.: uczestnicząc w pracach legislacyjnych w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej. Z Kancelarią współpracuje od 2019 roku, szczególnie interesując się prawem rodzinnym oraz prawem pracy.
 
Image

Odezwij się. Oferujemy pomoc.

Zadzwoń:  692 766 664

Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema podstawowymi elementami: myśleniem strategicznym, kreatywnymi rozwiązaniami, sprawdzonymi wynikami.
 

Wyszyńskiego 39b (I piętro)
22-400 Zamość
NIP: 9222694315

© 2022 jaeschkekancelaria.pl, All Right Reserved