Nasze Specjalizacje

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Prawo Pracy

Prawo Pracy

Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa pracy zarówno na rzecz pracowników jak i pracodawców. W tym zakresie w sposób kompleksowy świadczymy usługi w zakresie:

  • przygotowywania dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy (np.: projekty umów o pracę, wypowiedzeń umowy o pracę, rozwiązania stosunku pracy, kontrakty menedżerskie itp.),
  • bieżąca prawna obsługa pracodawców w zakresie prawa pracy,
  • przygotowywania regulaminów obowiązujących u pracodawcy (np.: regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania),
  • prowadzenie postępowań pojednawczych i reprezentacja w takich postępowaniach pracodawcy albo pracownika,
  • reprezentacja pracodawcy albo pracownika w postępowaniach sądowych w sporach na tle stosunku pracy (np.: o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, odszkodowanie z tytułu wypowiedzenia umowy o pracę, o wypłatę zaległego i należnego wynagrodzenia).


Świadcząc profesjonalne usługi z zakresu prawa pracy doradzamy naszym klientom w zakresie ich sytuacji prawnej jako pracowników bądź pracodawców. W sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniamy jakie mają uprawnienia i obowiązki w ramach stosunku pracy nie tylko na podstawie obowiązujących przepisów prawa pracy, ale również obowiązujących u pracodawcy regulaminów czy ew. układów zbiorowych. Analizujemy indywidualnie każdy problem, podchodzimy do jego rozwiązania w sposób zapewniający jak najpełniejszą realizację interesów klienta.

Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema podstawowymi elementami: myśleniem strategicznym, kreatywnymi rozwiązaniami, sprawdzonymi wynikami.
 

Wyszyńskiego 39b (I piętro)
22-400 Zamość
NIP: 9222694315

© 2022 jaeschkekancelaria.pl, All Right Reserved