Nasze Specjalizacje

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Prawo Spadkowe

Prawo Spadkowe

Nasza Kancelaria świadczy usługi w związku z dziedziczeniem praw i obowiązków majątkowych i niemajątkowych po osobach zmarłych (spadkodawcach). W tym zakresie w sposób kompleksowy prowadzimy sprawy w przedmiocie:

  • postępowań sądowych o stwierdzenie nabycia spadku,
  • postępowań sądowych o dział spadku,
  • postępowań sądowych o zachowek,
  • postepowań sądowych związanych z dziedziczeniem na podstawie testamentu,
  • przygotowujemy klientów do udziału w czynnościach związanych z dziedziczeniem prowadzonych przed notariuszem (w tym.: tzw. notarialnym poświadczeniu dziedziczenia).


Świadcząc fachowe usługi z zakresu prawa spadkowego doradzamy naszym klientom w zakresie ich sytuacji prawnej jako spadkobierców bądź przyszłych spadkodawców. Zdajemy sobie sprawę, że postępowanie spadkowe i regulacja prawna dziedziczenia może być oceniana jako skomplikowana. Nasi prawnicy ułatwią przejść przez ten proces: wyjaśnią co w świetle prawa należy zrobić, pomogą w zgromadzeniu wymaganych dokumentów, sporządzą niezbędne pisma procesowe, a także będą profesjonalnie reprezentować interesy klienta przed sądem.

Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema podstawowymi elementami: myśleniem strategicznym, kreatywnymi rozwiązaniami, sprawdzonymi wynikami.
 

Wyszyńskiego 39b (I piętro)
22-400 Zamość
NIP: 9222694315

© 2022 jaeschkekancelaria.pl, All Right Reserved